Aktualności

niedziela, 03 grudzień 2017 20:26

GORDONKI - zajęcia umuzykalniające dla dzieci od 0 do 3 lat.

Zapraszamy na pierwsze z cyklu cotygodniowych spotkań umuzykalniających dla niemowląt i małych dzieci do 3 roku życia, prowadzonych w oparciu o teorię uczenia się muzyki profesora E. E. Gordona - muzyka jazzowego, pedagoga i psychologa muzyki. Zajecia ruszają 6-tego grudnia o godzinie 15:30 i będą odbywać się co tydzień o tej samej porze.
Na warsztatach pracuje się głosem, który jest podstawowym i najbliższym człowiekowi "instrumentem". Łączy się go z płynnym ruchem, dzięki któremu dzieci uczą się harmonijnego poruszenia się. Ta umiejętność będzie w przyszłości stanowić podstawę wyczucia i rozumienia rytmu. Zajęcia wspomagają wszechstronny rozwój dziecka skupiając się nie tylko na motoryce, ale też i na sferze intelektualnej. 


Prowadząca : Izabela Światała, absolwentka studiów stacjonarnych na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna i wychowanie muzyczne wg E. E. Gordona. Nauczycielka wychowania przedszkolnego w przedszkolu CZAR DZIECI. 


Zajęcia odbywają się raz w tygodniu.


Ilość miejsc ograniczona.
Koszt : 25 zł/ zajęcia


Zapisy pod numerem telefonu 511 99 64 99, lub 609 777 827, lub mailowo : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

niedziela, 03 grudzień 2017 20:22

ZMIANA ADRESU

Przyjaciele!

Od 1 października przeprowadziliśmy się do nowego - większego lokalu znajdującego się przy ulicy Garbary 3 w Bydgoszczy. Tym samym w najbliższym czasie dokończymy wszelkie procedury związane z przekształceniem w Przedszkole Niepubliczne. Przy ulicy Śląskiej 10 ostatecznie zakończyliśmy działalność.

czwartek, 04 maj 2017 10:51

FIGLE-MIGLE "BAL NA ŁĄCE"

13 maja o godzinie 10:30 zapraszamy dzieci w wieku od 1,5 roku do 3 lat wraz z rodzicami na kolejne zajęcia z cyklu "FIGLE - MIGLE". Zajęcia mają charakter ogólnorozwojowy, pobudzają i wspierają ruchowy, poznawczy, emocjonalny i społeczny rozwój dziecka. Ich nadrzędnym celem jest adaptacja maluszka do przedszkolnej rzeczywistości w towarzystwie rodzica, a więc z zachowaniem najważniejszej potrzeby - potrzeby bezpieczeństwa. Spotkania prowadzone są wg. autorskich scenariuszy w oparciu o wiedzę z psychologi rozwojowej dziecka oraz pedagogiki zabawy. W trakcie zajęć jest czas na zabawę swobodną jak i zorganizowane aktywności : umysłową, muzyczno - ruchową, językową i plastyczną. Z każdych zajęć dziecko wychodzi z własnoręcznie wykonaną pamiatką i z ochotą na kolejne spotkanie! ZAPRASZAMY!

Koszt zajęć dla dzieci zapisanych do przedszkola na rok 2017/18 to symboliczne 5 zł. płatne gotówką w dniu zajęć. Pozostali wnoszą opłatę 10 zł. Zapisy na zajęcia odbywają się drogą telefoniczną pod numerami: 609 777 827 lub 511 996 499 oraz mailowo pod adresem:    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W zgłoszeniu prosimy podać imię, nazwisko i wiek dziecka oraz nazwisko i numer telefonu rodzica dokonującego zgłoszenia.

 
środa, 08 luty 2017 14:27

REKRUTACJA 2017/2018

Informujemy, iż rozpoczęliśmy nabór na nowy rok szkolny. Przyjmujemy zapisy dzieci w wieku od 2 do 6 lat.

Jeżeli są Państwo zainteresowani zapisaniem dziecka do  naszego przedszkola  prosimy  o wypełnienie i przesłanie karty zgłoszenia dziecka zamieszczonej w zakładce KĄCIK RODZICA - DO POBRANIA.  Przesłany formularz ma wyłącznie charakter informacyjny i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami.

 Procedura zapisów jest bardzo prosta  określona w 3 krokach;

Krok 1 –  WYPEŁNIENIE  FORMULARZA  ( KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA )
Rezerwacja miejsca w  przedszkolu odbywa się na podstawie wypełnionej karty, przesłanie jej na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  bądź osobiste złożenie w przedszkolu w godzinach urzędowania
Do naszego przedszkola  mogą uczęszczać dziecjuż od 2 roku życia.

Krok 2 – ROZMOWA Z PROWADZĄCĄ PRZEDSZKOLE

Możliwość  obejrzenia przedszkola, rozmowy z dyrektorem Panią Wioletą Gardzielewską    ( tel. 609777827) 

Krok 3 – UMOWA 
W uzgodnionym wspólnie terminie zostanie podpisana umowa przyjęcia dziecka do przedszkola.

 
 
 
środa, 08 luty 2017 14:20

Poszukujemy Nauczyciela Wychowawcy

Szukamy wychowawcy dla naszych dzieci : człowieka radosnego, otwartego , kreatywnego , ciekawego świata , przyglądającego się zjawiskom , chcącego się kształcić i poznawać nowe możliwości. Człowieka, który lubi śpiewać , opowiadać baśnie , którego nie przeraża np. błoto , igła z nitką , bałagan , sprzątanie :) Potrzebne są też kwalifikacje nauczyciela wychowania przedszkolnego , a także znajomość specyfiki pedagogiki alternatywnej ( waldorfskiej). Mile widziane przynajmniej kilkuletnie doświadczenie w pracy w zawodzie, samodzielność, wysoka kultura osobista, oraz inne uzdolnienia. Kontakt z dyrektorką - Wioletą Gardzielewską 609 777 827 od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00. CV ze zdjęciem oraz List Motywacyjny można przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona 1 z 11