niedziela, 03 grudzień 2017 20:26

GORDONKI - zajęcia umuzykalniające dla dzieci od 0 do 3 lat.

  • Wydrukuj
  • Email
  • | | więcej

Zapraszamy na pierwsze z cyklu cotygodniowych spotkań umuzykalniających dla niemowląt i małych dzieci do 3 roku życia, prowadzonych w oparciu o teorię uczenia się muzyki profesora E. E. Gordona - muzyka jazzowego, pedagoga i psychologa muzyki. Zajecia ruszają 6-tego grudnia o godzinie 15:30 i będą odbywać się co tydzień o tej samej porze.
Na warsztatach pracuje się głosem, który jest podstawowym i najbliższym człowiekowi "instrumentem". Łączy się go z płynnym ruchem, dzięki któremu dzieci uczą się harmonijnego poruszenia się. Ta umiejętność będzie w przyszłości stanowić podstawę wyczucia i rozumienia rytmu. Zajęcia wspomagają wszechstronny rozwój dziecka skupiając się nie tylko na motoryce, ale też i na sferze intelektualnej. 


Prowadząca : Izabela Światała, absolwentka studiów stacjonarnych na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna i wychowanie muzyczne wg E. E. Gordona. Nauczycielka wychowania przedszkolnego w przedszkolu CZAR DZIECI. 


Zajęcia odbywają się raz w tygodniu.


Ilość miejsc ograniczona.
Koszt : 25 zł/ zajęcia


Zapisy pod numerem telefonu 511 99 64 99, lub 609 777 827, lub mailowo : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej w tej kategorii: « ZMIANA ADRESU