Zapisy

  • Wydrukuj
  • Email
  • | | więcej

Zapisy do żłobka odbywają się w sposób ciągły.

W naszej grupie zazwyczaj jedynym momentem kiedy przyjmujemy nowe dzieci jest przełom sierpnia i września, kiedy to najstarsze z naszych Maluszków przechodzą do przedszkola. Dlatego umowy z rodzicami podpisujemy z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Czasami zdarza się jednak, że z różnych przyczyn zwalnia się miejsce wcześniej.

Przy zapisywaniu dziecka należy wysłać wypełnioną Kartę Zgłoszenia dostępną do pobrania w zakładce DOKUMENTY DO POBRANIA.

Dokument wysyłamy na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w temacie wiadomości "Zgłoszenie - Klub dziecięcy"

O przyjęciu dziecka rodzice będą informowani drogą mailową oraz telefonicznie.

Kolejnym etapem zapisania dziecka jest umówienie się na rozmowę z dyrektorem - Wioletą Gardzielewską, na której rodzice będą mieli okazje zadać wszystkie nurtujące ich pytania, posłuchać o wartościach dla nas ważnych i wykorzystywanych w naszej pracy z dziećmi oraz zobaczyć nasze przytulne kąty. Na rozmowę zapraszamy oboje rodziców i zapisywanego do nas Maluszka.

Więcej w tej kategorii: « Opłaty Wyprawka »